Krušné hory ubytování

Hory a strmá údolí, hluboké lesy, hrady, zámky, zimní sporty, hornictví a lázně. To vše dává Krušným horám svůj nezaměnitelný ráz. Pokud tedy přemýšlíte, kam na dovolenou, vyražte na severozápad Čech. Nabízíme Vám kvalitní ubytování pro Vaši zimní dovolenou v Krušných horách.

Nalezeno 5 objektů.

Zobrazit na mapě


Upozornění: ikonky neukazují přímo na polohu objektů, ale na příslušnou obec.

Chata - Bublava

(kód objektu: 3309)

Lokalita: Krušné hory - Bublava
Lyžování: 900 m
Maximální počet osob: 6
Parkování: Otevřené Na pozemku
Naše hodnocení:
Počet ložnic: 3
Obchod: 1 km
Restaurace: 800 m
Cena od: 14 420 Kč za týden

Bublava je horská rekreační obec na vrcholku Krušných hor, sousedící těsně s německým Klingenthalem. Nově postavená chata stojí na okraji obce na louce u rybníka pod rozhlednou Bleiberg. Lyžařský vlek …

Detail ubytování

Chalupa - Nové Město

(kód objektu: 3839)

Lokalita: Krušné hory - Nové Město
Lyžování: 5 km
Maximální počet osob: 14+1
Parkování: Otevřené hlídané Na pozemku
Naše hodnocení:
Počet ložnic: 5
Obchod: 6 km
Restaurace: 300 m
Cena od: 31 500 Kč za týden

Velmi pěkná nově zrekonstruovaná chalupa s infrasaunou se nachází na klidném místě.Ideální ubytování pro početnější rodinu či skupinu přátel. …

Detail ubytování

Chata - Jáchymov

(kód objektu: 3792)

Lokalita: Krušné hory - Jáchymov
Lyžování: 600 m
Maximální počet osob: 37
Parkování: Otevřené U objektu
Naše hodnocení:
Počet ložnic: 10
Obchod: 3 km
Restaurace: 200 m
Cena od: 28 490 Kč za týden

Účelně vybavená velká chata s deseti ložnicemi leží v rekreační oblasti Mariánská mezi Jáchymovem, Klínovcem a Božím Darem. Lyžařské středisko Boží Dar nebo Klínovec 8 km od objektu. …

Detail ubytování

Chalupa - Háj pod Klínovcem

(kód objektu: 3689)

Lokalita: Krušné hory - Háj pod Klínovcem
Lyžování: 500 m
Maximální počet osob: 8
Parkování: Otevřené Na pozemku
Naše hodnocení:
Počet ložnic: 2
Obchod: 1 km
Restaurace: 300 m
Cena od: 13 020 Kč za týden

Stylově zařízená chalupa na okraji obce Háj, 500 m od spodní stanice lanovky na Klínovec. Ideální místo pro všechny milovníky lyžování. …

Detail ubytování

Chata - Háj pod Klínovcem

(kód objektu: 1499)

Lokalita: Krušné hory - Háj pod Klínovcem
Lyžování: 500 m
Maximální počet osob: 6
Parkování: Otevřené Na pozemku
Naše hodnocení:
Počet ložnic: 2
Obchod: 5 km
Restaurace: 200 m
Cena od: 11 620 Kč za týden

Zděná, účelně zařízená chata s vnitřním krbem. Klidné prostředí, kde si odpočinete a strávíte pohodovou dovolenou a hlavně se dobře vyspíte. …

Detail ubytování

Doplňující obsah

Kultura a památky v Krušných horách

Krušné hory jsou bohaté na technické a průmyslové expozice související s tradicí těžby želežných rud a uhlí. Navštivte tedy některou z důlních štol a poznejte život horníků. Milovníkům piva se nabízí k návštěvě pivovar vyrábějící pivo Březňák a vynechat byste neměli ani známé Karlovy Vary.

 • štola Starý Martin – na Teplicku navštivte obec Krupku, město s tradicí těžby cínu. V prohlídkové štole Starý Martin se dozvíte o historii a způsobech získávání cínu a uvidíte tu i krápníkovou výzdobu důlních prostor, hlavní úseky žíly Lukáš nebo důlní stroje.
 • pivovar ve Velkém Březně – milovníci piva jistě rádi zavítají na exkurzi do pivovaru. Při prohlídce Vás průvodce seznámí s technologií vaření piva Březňák a těšit se můžete i na ochutnávku.
 • Karlovy Vary – navštivte největší české lázně, založené králem Karlem IV. ve 14. století. Pokochejte se pohledem na Vřídlo – gejzír horké vody a symbol Karlových Varů, navštivte muzeum Jana Bechera nebo se projděte po známých kolonádách. 25 km od Karlových Varů Vám nabízíme ubytovní v prostorné chalupě v obci Šindelová.

Přírodní zajímavosti Krušných hor

Ať už se chcete toulat po horách, užít si dechberoucí rozhledy do okolí nebo obdivovat skalní města a jiné přírodní zajímavosti, Krušné hory Vám toto všechno umožní.

 • skalní město Tiské stěny – skalní město ležící na jižním okraji krušnohorského zlomu je oblíbenou turistickou i horolezeckou oblastí. Tiské stěny se dělí na dvě části – Velké a Malé stěny, kterými Vás provedou prohlídové trasy spojené naučnou stezkou. Uvidíte tu spoustu zajímavých a většinou pojmenovaných skalních útvarů. Pouhé 3 km od skalního města Vám nabízíme ubytování v chlupě v obci Ostrov u Tisé.
 • Klínovec – v létě je nejvyšší hora Krušných hor oblíbeným cílem pěších i cykloturistů, v zimě pak vyhledávané lyžařské středisko. Na vrcholu najdete rozhlednu, z které se Vám naskytne nádherný výhled na vrcholky Krušných hor.
  Ubytování Krušné hory Klínovec – to jsou především chaty v Háji pod Klínovcem.

Lyžování v Krušných horách

Krušné hory jsou vyhledávanou oblastí pro zimní sporty. Zalyžovat si můžete v největším lyžařském areálu Ski areál Klínovec nebo třeba v Sport areálu Klíny. Příznivci běžeckého lyžování mohou vyrazit po udržované trati třeba z Komáří hůrky na Cínovec nebo využít tras Krušnohorské magistrály. Také můžete nazout sněžnice a projít se po horách pěšky nebo si zabruslit na stadionu v Chomutově.

Ski areál Klínovec

 • 4 x lanovka
 • 5 x vlek
 • dětský vlek pro dětské lyžování
 • škola lyžování
 • umělé zasněžování
 • noční lyžování
 • snowpark
 • 30 km upravovaných běžeckých tratí.
 • 12 km sjezdových tratí

Ubytování: chaty, chalupy i apartmány: Háj pod Klínovcem.

Chaty a chalupy pronajímáme již od roku 1990