Ubytování v Beskydech

Dobré jídlo, kvalitní pivo, domácí pálenka i super lyžování – tím vším je známá turisticky oblíbená oblast na hranicích České republiky a Slovenska.
Beskydy jsou to pravé místo pro Vaši zimní dovolenou, tak nemeškejte a vyberte si z naší nabídky kvalitních chat a chalup k pronajmutí.

Nalezeno 6 objektů.

Zobrazit na mapě


Upozornění: ikonky neukazují přímo na polohu objektů, ale na příslušnou obec.

Chata - Nýdek-Hluchová

(kód objektu: 3077)

Lokalita: Beskydy - Nýdek-Hluchová
Lyžování: 13 km
Maximální počet osob: 8
Parkování: Otevřené Na pozemku, Garáž
Naše hodnocení:
Počet ložnic: 3
Obchod: 300 m
Restaurace: 600 m
Cena od: 8 610 Kč za týden

Vkusně a stylově zařízená chata leží na okraji obce. V okolí ideální podmínky pro klasické a sjezdové lyžování, bobování, bruslení, sáňkování apod. …

Detail ubytování

Chalupa - Trojanovice

(kód objektu: 2104)

Lokalita: Beskydy - Trojanovice
Lyžování: 3 km
Maximální počet osob: 6
Parkování: Otevřené Na pozemku
Naše hodnocení:
Počet ložnic: 2
Obchod: 1 km
Restaurace: 900 m
Cena od: 8 330 Kč za týden

Moderně vybavený rodinný domek s pěkným a útulným interiérem. Nejbližší běžecké tratě 100 m od objektu. …

Detail ubytování

Chata - Malá Bystřice

(kód objektu: 3832)

Lokalita: Beskydy - Malá Bystřice
Lyžování: 9 km
Maximální počet osob: 6+2
Parkování: Otevřené Na pozemku
Naše hodnocení:
Počet ložnic: 2
Obchod: 600 m
Restaurace: 1.80 km
Cena od: 13 720 Kč za týden

Velmi pěkně zařízená chata umístěná ve svažitém terénu s výhledem na panorama Beskyd. Sousední objekt se rovněž pronajímá, v nabídce pod kódem 3831. Ideální ubytování pro dvě spřátelené rodiny. …

Detail ubytování

Chata - Malá Bystřice

(kód objektu: 3831)

Lokalita: Beskydy - Malá Bystřice
Lyžování: 9 km
Maximální počet osob: 5
Parkování: Otevřené Na pozemku
Naše hodnocení:
Počet ložnic: 2
Obchod: 600 m
Restaurace: 1.80 km
Cena od: 12 320 Kč za týden

Velmi pěkně zařízená chata umístěná ve svažitém terénu s výhledem na panorama Beskyd. Sousední objekt se rovněž pronajímá, v nabídce pod kódem 3832. Ideální ubytování pro dvě spřátelené rodiny. …

Detail ubytování

Chata - Čeladná

(kód objektu: 3489)

Lokalita: Beskydy - Čeladná
Lyžování: 4.50 km
Maximální počet osob: 8
Parkování: Otevřené Mimo pozemek
Naše hodnocení:
Počet ložnic: 3
Restaurace: 1 km
Cena od: 9 520 Kč za týden

Velmi kvalitně zařízená chata v malé chatové osadě nad Čeladnou, s výhledem na panorama Beskyd. …

Detail ubytování

Chalupa - Hutisko-Solanec

(kód objektu: 3380)

Lokalita: Beskydy - Hutisko-Solanec
Lyžování: 50 m
Maximální počet osob: 7
Parkování: Otevřené Mimo pozemek
Naše hodnocení:
Počet ložnic: 3
Obchod: 5 km
Restaurace: 2 km
Cena od: 14 210 Kč za týden

Utulná, ve valašském stylu postavená a dobře vybavená chalupa s nádherným výhledem na hřebeny Beskyd. Chalupa je v bezprostřední blízkosti lyžařského areálu Soláň..Okolí chalupy nabízí nesčetné možnosti sportovního využití. V …

Detail ubytování

Doplňující obsah

Kultura a památky v Beskydech

Beskydy jsou krajinou s bohatou tradicí i folklórem a o památky a kulturní vyžití tu tedy není nouze.
Nachází se tu asi nejznámější skanzen v Česku, rozsáhlý areál zříceniny hradu Hukvaldy a navštívit zde můžete třeba i rodiště Sigmunda Freuda nebo muzeum vozů Tatra.

 • Valašské muzeum v přírodě – v Rožnově pod Radhoštěm naleznete nejrozsáhlejší skanzen střední Evropy. Jsou tu pro Vás připraveny ukázky tradičních řemesel, pěstování rostlin a chov dobytka.
  Téměř 150 objektů je zde rozmístěno do třech expozic – Dřevěné městečko, Mlýnská dolina a Valašská dědina.
  10 km od Rožnova Vám nabízíme ubytování v moderně zařízené rekreační chalupě v obci Trojanovice
 • Technické muzeum Tatra – v Kopřivnici navštivte muzeum zasvěcené automobilům značky Tatra. Uvidíte tu na šedesát osobních a nákladních automobilů ze všech etap výroby, podvozky, motory, modely, designérské návrhy a různé rarity.
 • rodný dům Sigmunda Freuda – v Příboře můžete navštívit expozici s názvem „Sigmund Freund – člověk“, která představuje Freuda jako „normálního“ člověka s normálním vztahem ke každodennímu životu.
 • Pustevny – areál Pusteven je národní přírodní památkou a nachází se mezi Radhoštěm a Tanečnicí. Uvidíte tu dřevěné horské chalupy Maměnka a Libušín, postavené v lidovém slohu významným slovenským architektem Dušanem Jurkovičem. Na výzdobě interiéru Libušína se podílel český malíř Mikoláš Aleš.
  V zimně jsou Pustevny především lyžařské středisko, které nabízí 11 vleků a sjezdovky různé obtížnosti.
  Ubytovat se můžete v 10km vzdálené obci Hutisko-Solanec v naší pěkně zařízené chatě, která leží 100m od lyžařského střediska Soláň (běžecké tratě, svah pro děti … )

Přírodní krásy Beskyd

Beskydy se pyšní nádhernou přírodou a mnoha přírodními zajímavostmi.
Navštivte třeba jeskyni Šipka, proslavenou archeologickými nálezy, bájnou horu Radhošť nebo vystoupejte na nejvyšší horu Beskyd.

 • jeskyně Šipka – volně přístupná jeskyně patří k jednomu z nejhezčích krasových útvarů Štramberského krasu. Proslavila se díky nálezu spodní čelisti neandrtálského dítěte tzv. Šipecké čelisti. Tento nález dokázal, že zde pobývali pravěcí lovci.
  Dále zde byly nalezeny kosti a zuby pravěkých zvířat, např. jeskynního medvěda, který zde nějakou dobu pobýval, kosti lva jeskynního, hyeny, nosorožce srstnatého, mamuta, zubra, pratura, pižmoně, levharta, rosomáka, soba polárního nebo losa.
  Dnes je jeskyně obývána pouze netopýry.
 • Lysá hora – na nejvyšší horu Moravskoslezských Beskyd můžete vystoupat pěšky, nebo na běžkách po udržované stopě Lysohorské běžecké magistrály. V okolí se nacházejí podzemní pseudokrasové prostory Ondrášovy díry, skautský památník nebo skalní útvary v přírodní rezervaci Mazák.
  Z vrcholu je nádherný výhled na celé Beskydy, Malou Fatru a někdy dokonce až Západní Tatry – Roháče.
  Při naprosto ideálních podmínkách (jen několik dní v roce) je na severozápadě nad Jeseníky vidět i Sněžka, vzdálená 200 km.
  Ubytovat se můžete v naší pěkně zařízené chatě v 10 km vzdálené obci Čeladná.
 • hora Radhošť – pověstmi opředená hora Radhošť, spojená s pohanským bohem Radegastem, nabízí návštěvníkům krásné výhledy na celé Beskydy, Valašsko, Jeseníky – Praděd, Malou a Velkou Fatru.
  Hora je protkaná hustou sítí dosud neprobádaných chodeb, které podle pověstí ukrývají Radegastovu svatyni a zbojnické poklady. Na hřebenové cestě po Radhošti mezi poutní kaplí sv. Cyrila a Metoděje a Pustevnami můžete obdivovat sochu Radegasta z přírodní žuly. Také na radhošť se v zimně dostanete na běžkách, třeba z nedalekých Pusteven.
 • Pulčínské ledopády – několikametrové oranžové ledopády můžete obdivovat na pomezí Moravy a Slovenska. Zvláštní zabarvení ledu od krvavě červených, oranžových, žlutých nebo zelených tónů má na svědomí sněžná řasa. Ledopády dosahují největších rozměrů na přelomu února a března.

Aktivní dovolená v Beskydech

Prožijte v Beskydech nezapomenutelnou zimní dovolenou. Na své si zde přijdou vyznavači bílé stopy i rychlých sjezdů. V Beskydech naleznete více jak 10 lyžařských center a nespočet běžkařských tras.
Ubytování v Beskydech je pro vás připraveno v celé řadě chalup k pronájmu, jako je například Chalupa Trojanovice, nebo stylově zařízená chata v obci Nýdek-Hluchová

Chaty a chalupy pronajímáme již od roku 1990