Ubytování - Zbýšov

Obec Zbýšov se nachází v lesnaté oblasti nedaleko Kutné Hory a Čáslavi, měst s bohatou historií a krásnými památkami. Okolí u Zbýšova je vhodné především k houbaření a k cyklistice.

Nalezeno 1 objektů.

Zobrazit na mapě


Upozornění: ikonky neukazují přímo na polohu objektů, ale na příslušnou obec.

Chata - Zbýšov

(kód objektu: 3338)

Lokalita: Střední Čechy - Zbýšov
Koupání: 200 m
Maximální počet osob: 2+3
Parkování: Uzavřené Na pozemku
Naše hodnocení:
Počet ložnic: 1
Obchod: 500 m
Restaurace: 400 m
Cena od: 6 440 Kč za týden

Velice pěkná a dobře vybavená chata situovaná u 10 ha velkého rybníka (možnost koupání, rybaření, půjčovna loděk a šlapadel), v blízkosti lesa (houbaření, cyklistické trasy). V objektu je hostům k …

Detail ubytování

Doplňující obsah

Tipy na výlety

  • Kutná Hora – město zapsané na listu UNESCO s nádhernými gotickými památkami, jako je chrám svaté Barbory, kostel sv. Jakuba, Vlašský dvůr, Kostnice, Kamenná kašna. Ve středověku byla Kutná Hora 2. největším městě po Praze. Těžilo se zde stříbro, díky němuž Kutná Hora zbohatla a dokonce se ve Vlašském dvoře razily pražské groše.
  • Čáslav – město obklopují gotické opevnění z dob Přemysla Otakara II. Nejvyšším bodem v Čáslavi je kosel sv. Petra a Pavla, který stojí za to navštívit.
  • Rozhledna a palírna v Bohdanči – krásný výhled do krajiny se vám naskytne z rozhledny, která se tyčí nad údolím, ve kterém je obec Bohdaneč. Pro zájemce je i možnost rybolovu.
  • Hrad v Ledči nad Sázavou
  • Tasice – huť Jakub, natáčel se zde seriál Synové a dcery Jakuba skláře.

Chaty a chalupy pronajímáme již od roku 1990