Ubytování - Slatina nad Zdobnicí

Obec Slatina nad Zdobnicí se nachází v okrese Rychnov nad Kněžnou, kraj Královéhradecký, zhruba 8 km od Vamberka a 8 km od Žamberka.

Ubytovat se zde můžete v nadstandardně vybavené chalupě s bazénem. Ubytování je vhodné i pro náročné klienty. Objekt leží na kraji louky s výhledem na les. 250 m od chalupy je nový sportovní areál s fotbalovým hřištěm a tenisovými kurty (za poplatek).

Nalezeno 1 objektů.

Zobrazit na mapě


Upozornění: ikonky neukazují přímo na polohu objektů, ale na příslušnou obec.

Chalupa - Slatina nad Zdobnicí

(kód objektu: 3677)

Lokalita: Orlické hory - Slatina nad Zdobnicí
Koupání: 9 km
Bazén:
Maximální počet osob: 8+2
Parkování: Otevřené Na pozemku
Naše hodnocení:
Počet ložnic: 3
Obchod: 800 m
Restaurace: 400 m
Cena od: 10 500 Kč za týden

Velmi pěkná útulná chalupa s bazénem a saunou situovaná na klidném místě na okraji obce je vhodná pro pobyt početnější rodiny či skupiny přátel. Sportovně založeným klientům jsou k …

Detail ubytování

Doplňující obsah

Kultura a památky

  • Místní památky

    Kostel Proměnění Páně

  • Památky v okolí

    Vamberk – muzeum krajkářství

    Žamberk – zámek, židovský hřbitov, kostel sv. Václava

    Rychnov nad Kněžnou – židovský hřbitov, synagoga a památník Karla Poláčka, zámek

Přírodní atraktivity

Zemská brána – Přírodní rezervace Zemská brána se nachází v Orlických horách na toku řeky Divoké Orlice na území od hranic s Polskem po Klášterec nad Orlicí. Předmětem ochrany je především balvanité řečiště Divoké Orlice, která v těchto místech prorazila hřeben Orlických hor a vytvořila hluboce zařízlé údolí nazvané Zemská brána. Na strmých svazích říčního údolí se zde nacházejí zajímavé a horolezecky využívané skalní útvary.

Přírodní rezervace Černý Důl – Je zde zachovaný bukojedlový pralesovitý porost (stáří se odhaduje na 250 let) se smrkem ztepilým, jedlí bělokorou, bukem lesním a javorem klenem. V blízkosti této rezervace se nachází památka z druhé světové války, pevnost Hanička. Na okraji rezervace se nachází kaple sv. Anny.

Chaty a chalupy pronajímáme již od roku 1990