Ubytování - Lipno nad Vltavou

Lipno nad Vltavou je obec v Jižních Čechách, ležící poblíž hráze na levém břehu údolní nádrže Lipno na řece Vltavě. Obec Lipno nad Vltavou je významnou rekreační oblastí. Lipenská přehrada umožňuje provozování prakticky všech druhů vodních sportů. Přírodní a klimatické podmínky jsou příznivé pro windsurfing a jachting. Milovníci koupání uvítají bohatou nabídku pláží a dobrý přístup k vodě. Na své si přijdou také příznivci rybolovu, pro něž je rozlehlá plocha lipenské nádrže nefalšovaným rájem.
Okolí Lipenské nádrže nabízí skvělé možnosti pro turistiku a cykloturistiku, např. cyklostezka Lipno nad Vltavou – Frymburk. V blízkosti Lipna se nachází mnoho zajímavých výletních cílů, z nichž mnohé jsou unikátními přírodními či kulturními památkami. Regionem Lipenska prochází množství značených cyklistických stezek a cyklotras s dobrou návazností na trasy v ostatních regionech jižních Čech či hornorakouského Waldviertelu.
Ubytovat se zde můžete v rekreační chalupě s výhledem na jezero, která je zařízena v selském stylu (světlé přírodní dřevo). Hostům je k dispozici loďka a stůl na ping pong. Nebo, ve velmi pěkném, útulném, nadstandardně zařízeném rekreačním domku, který je vhodný k celoročnímu užívání. Je situován v 600 m2 velké zahradě v klidné části rekreační obce Lipno, stranou hlavního turistického ruchu.

Nalezeno 1 objektů.

Zobrazit na mapě


Upozornění: ikonky neukazují přímo na polohu objektů, ale na příslušnou obec.

Chata - Lipno nad Vltavou

(kód objektu: 1868)

Lokalita: Lipno - Lipno nad Vltavou
Koupání: 250 m
Bazén:
Maximální počet osob: 8
Parkování: Otevřené Na pozemku
Naše hodnocení:
Počet ložnic: 4
Obchod: 250 m
Restaurace: 75 m
Cena od: 10 990 Kč za týden

Rekreační chalupa s výhledem na jezero, je zařízena v selském stylu (světlé přírodní dřevo). …

Detail ubytování

Chaty a chalupy pronajímáme již od roku 1990