Ubytování - Hluboké Mašůvky

Obec Hluboké Mašůvky se nachází v okrese Znojmo, které je vzdálené cca 9 km. Vhodné pro výlety do národního parku Podyjí.

Nalezeno 1 objektů.

Zobrazit na mapě


Upozornění: ikonky neukazují přímo na polohu objektů, ale na příslušnou obec.

Chalupa - Hluboké Mašůvky

(kód objektu: 3382)

Lokalita: Jižní Morava - Hluboké Mašůvky
Koupání: 500 m
Maximální počet osob: 14
Parkování: Uzavřené Na pozemku
Naše hodnocení:
Počet ložnic: 3
Obchod: 600 m
Restaurace: 500 m
Cena od: -

Prostorná nově zrenovovaná a moderně zařízená chalupa situovaná na zahradě, kde je hostům k dispozici pergola, zahradní houpačka a ohniště. Objekt je umístěn ve známé vinařské oblasti, je vhodným ubytováním …

Detail ubytování

Doplňující obsah

Kultura a památky

 • Místní památky

  Obec Hluboké Mašůvky je poutním místem díky čemuž se zde nachází poutní kostel Navštívení Panny Marie

  Barokní sochy sv. Jana Nepomuckého a sv. Iva

  Vodní mlýn

  Pomník padlých

 • Památky v okolí

  Památník Prokopa Diviše Znojmo – Památník je symbolickým připomenutím života a díla badatele v oboru elektřiny a vynálezce bleskosvodu Prokopa Diviše.

  Kostel sv. Prokopa – Nejvýznamnější památkou obce Únanov je bezesporu farní kostel sv. Prokopa. První písemná zpráva o kostele a samostatné duchovní správě pochází z roku 1346, čemuž napovídá i ryze gotický sloh stavby.

  Románská rotunda Plaveč – Rotunda je zasvěcena sv. Františku Xaverskému a Nanebevzetí Panny Maie. Často se o ní hovoří jako o „mladší sestře” světoznámé znojemské rotundy svaté Kateřiny. Plavečská rotunda je však o něco větší a vyšší.

  Kostel sv. Antonína Paduánského

  Rotunda sv. Kateřiny – Rotunda byla zbudována okolo poloviny 11. století. Hlavní hodnota rotundy spočívá v unikátně dochované vnitřní výzdobě. Jde o freskovou výmalbu datovanou k roku 1134 s vyobrazením křesťanských námětů, postav Krista, Panny Marie, apoštolů a cherubínů.

  Kostel sv. Mikuláše – významná dominanta města Znojmo. Původně románský kostel byl postavený na skalnatém ostrohu proti Znojemskému hradu a byl zasvěcen sv. Mikuláši, patronu kupců.

  Evangelický kostel Znojmo – Byl postaven v roce 1911 a při jeho architektuře se silně projevil vliv vídeňské secese.

Přírodní atraktivity

Lurdská jeskyně
Gránický lesopark
Vodní nádrž Znojmo – byla postavena v letech 1962 až 1966. Slouží k vyrovnání nepravidelných odtoků vody z Vranovské přehrady, k ochraně před povodněmi, výrobě elektrické energie a hlavně jako zásobník pitné vody pro Znojmo.

Aktivní dovolená

Ubytovat se zde můžete v prostorné nově zrenovované a moderně zařízené chalupě situované na zahradě, kde je hostům k dispozici pergola, zahradní houpačka a ohniště. Objekt je umístěn ve známé vinařské oblasti, je vhodným ubytováním nejen pro milovníky vína, ale i pro rodiny s dětmi.

Chaty a chalupy pronajímáme již od roku 1990