Ubytování - Dubňany

V malebné krajině Jižní Moravy se nachází městečko Dubňany. Leží pouze 8 km severně od Hodonína a pro milovníky sportu je k dispozici sportovní hala nebo městské koupaliště. Pobyt si můžete zpestřit tůrou po okolních stezkách nebo zajít do místní vinotéky.

Nalezeno 1 objektů.

Zobrazit na mapě


Upozornění: ikonky neukazují přímo na polohu objektů, ale na příslušnou obec.

Chata - Dubňany

(kód objektu: 2269)

Lokalita: Jižní Morava - Dubňany
Koupání: 6 km
Maximální počet osob: 5
Parkování: Otevřené Na pozemku
Naše hodnocení:
Počet ložnic: 1
Obchod: 3 km
Restaurace: 3 km
Cena od: 8 400 Kč za týden

Dobře zařízená rekreační chata situovaná v kraji vínu zaslíbeném. Klidné místo obklopené vinicemi a vinnými sklepy, zdejší vinařské cyklistické stezky mohou využít nejen milovníci tohoto moku, ale i klidu a …

Detail ubytování

Doplňující obsah

Kultura a památky

V okolí

  • Lednicko-Valtický areál – je zapsán na seznam kulturního dědictví UNESCO. Součástí areálu je zámek ve stylu tudorovské gotiky, botanický skleník, minaret a Janův hrad. Areál si můžete projít „po svých“ nebo se svézt lodičkami na řece Dyji.
  • Dolní Bojanovice – obec každoročně pořádá pestré kulturní akce, které stojí zato navštívit.
  • Kostel sv. Kateřiny (Mutěnice)
  • Hodonín – přibližně 8 km od Dubňan. Rodiště T. G. Masaryka. V Hodoníně najdete zoologickou zahradu, muzeum naftového dobývání a geologie, Masarykovo muzeum, nebo koupaliště pro milovníky vody.

Aktivní dovolená

  • Mutěnická vinařská stezka – Délka: 65 kilometrů. Cyklistická stezka procházející okolím vinařských obcí Mutěnice, Čejč, Čejkovice, Kyjov a vede mírně zvlněnou krajinou Kyjovské pahorkatiny.

Zdroj: http://www.mutenice.cz/…rska-stezka/

Chaty a chalupy pronajímáme již od roku 1990