Ubytování - Chotěvice

Obec Chotěvice se nachází v okrese Trutnov, kraj Královéhradecký, rozložena v údolí Pilníkovského potoka.

Ubytovat se zde můžete v moderně a velmi kvalitně zařízeném apartmánu v podkroví rodinného domu s bazénem, saunou, pískovištěm a dětskou houpačkou. Na společné velmi prostorné zahradě je hostům k dispozici zahradní krb, gril a posezení.

Nalezeno 1 objektů.

Zobrazit na mapě


Upozornění: ikonky neukazují přímo na polohu objektů, ale na příslušnou obec.

Apartmán - Chotěvice

(kód objektu: 2985)

Lokalita: Podkrkonoší - Chotěvice
Koupání: 4 km
Bazén:
Maximální počet osob: 9
Parkování: Otevřené Na pozemku
Naše hodnocení:
Počet ložnic: 3
Obchod: 1.50 km
Restaurace: 4 km
Cena od: 10 500 Kč za týden

Moderně a velmi kvalitně zařízený apartmán v podkroví rodinného domu s bazénem, saunou, pískovištěm a dětskou houpačkou. Na velmi prostorné zahradě je hostům k dispozici zahradní krb, gril a posezení. …

Detail ubytování

Doplňující obsah

Kultura a památky

Místní památky

  • Novorománský kostel sv. Petra a Pavla
  • Pomník padlým obětem války
  • Památná lípa (563 let – 2008)

Památky v okolí

  • Zámek Kuks
  • Hostinné – Františkánský klášter, Barokní morový sloup uprostřed náměstí
  • Trutnov – Krakonošova kašna, pozdně barokní kostel Narození Panny Marie, Renesanční kostel sv. Václava, Novogotický kostel sv. Petra a Pavla, Naučná stezka Bitvy u Trutnova

Přírodní atraktivity

Výhodou Chotěvic je poloha, ze které se lze vydat do kteréhokoliv směru jak pěšky, tak na kole. A vždy narazíme na nějakou zajímavost.

  • Kopec Zvičina (671 m n.m.) – Je to snadno přístupné a vyhledávané turistické místo s důležitou křižovatkou turistických cest. V blízkosti vrcholu stojí turistická Raisova chata, postavená v r.1904 na místě bývalého hostince. Z rozhledny chaty i z nezalesněných míst vrchu jsou překrásné výhledy na Krkonoše, Orlické hory, Podkrkonoší a Český ráj, za dobré viditelnosti i České středohoří.
  • Bozkovské dolomitové jeskyně – krasové jeskyně pod Bozkovem u Semil. Jsou pozoruhodné především díky největšímu podzemnímu jezeru v Čechách a originální výzdobě stěn a stropů.

Chaty a chalupy pronajímáme již od roku 1990