Ubytování - Česká Třebová

Nachází se v přibližně severo-jižně orientované kotlině řeky Třebovky, která je ze západní a východní strany ohraničena zalesněnými hřebeny s nejvyššími kopci v okolí: Kozlovský kopec (601 m n. m.) a Palice (613 m n. m.). Město a okolí se někdy nazývá Českotřebovsko, okolní krajina bývá označována jako Českotřebovské mezihoří. V roce 1995 byl střed města vyhlášen Městskou památkovou zónou.

Ubytovat se zde můžete v luxusně vybaveném domě s bazénem a rozlehlou zahradou. Dům je situovaný na kraji obce, tudíž zde naleznete ideální podmínky pro klidnou dovolenou.

Nalezeno 1 objektů.

Zobrazit na mapě


Upozornění: ikonky neukazují přímo na polohu objektů, ale na příslušnou obec.

Chalupa - Česká Třebová

(kód objektu: 3078)

Lokalita: Orlické hory - Česká Třebová
Koupání: 500 m
Bazén:
Maximální počet osob: 8
Parkování: Uzavřené Na pozemku, Garáž
Naše hodnocení:
Počet ložnic: 4
Obchod: 500 m
Restaurace: 300 m
Cena od: 17 010 Kč za týden

Luxusně vybavený dům s velkým bazénem se nachází na okraji České Třebové. Klientům je k dispozici rozlehlá, oplocená zahrada. …

Detail ubytování

Doplňující obsah

Kultura a památky

  • Místní

    Centrum města – Staré náměstí, které je dnes středem města. Na náměstí stojí renesanční Stará radnice z roku 1547, jež byla několikrát přestavována a opravována. Dále Stará a Nová radnice s morovým sloupem a bezpochyby rotunda sv. Kateřiny.

  • V okolí

    zámek Litomyšl (14 km) – památka světového kulturního dědictví UNESCO

    hrad Potštejn (20 km)

    židovský hřbitov v Rychnově nad Kněžnou (37 km)

Atraktivity

Autodráhový klub SRC Česká Třebová – Automodelářský klub provozující autodráhu dlouhou 64 metrů. Klubovna s autodráhou je v ulici U Koupaliště ve Sport klubu firmy Drumel a Co. s.r.o. Pravidelné ježdění pro veřejnost je každý čtvrtek, pokud není státní svátek od 17 do 19 hodin.

Přírodní atraktivity

Třebovské stěny ležící východně od města jsou nejmladší přírodní rezervací v regionu. Táhne se v délce šestnácti kilometrů od obce Damníkov ke zřícenému hradu Lanšperk. V obci Rybník začíná naučná stezka Údolím Skuhrovského potoka, kde je patnáct zastávek s naučnými tabulemi. Stezka prochází malebným údolím a kolem vodní nádrže Srnov.

Chaty a chalupy pronajímáme již od roku 1990