Ubytování - Česká Čermná

Malebná vesnička Česká Čermná se nachází ve východních Čechách na úpatí Orlických hor 10 km jihovýchodně od města Náchod. Z turistického pohledu je poloha vesnice na tom správném místě, je zde možnost podnikat výlety pěšky, na kole, autem či autobusem.

Ubytovat se zde můžete v dobře zařízené rekreační chatě s pískovištěm a houpačkou. Chata je situovaná na pěkném místě v chatové osadě. Vhodné ubytování jak pro rodinu s dětmi preferující pobyt v krásné přírodě, tak pro milovníky turistiky a cykloturistiky.

Nalezeno 1 objektů.

Zobrazit na mapě


Upozornění: ikonky neukazují přímo na polohu objektů, ale na příslušnou obec.

Chata - Česká Čermná

(kód objektu: 1640)

Lokalita: Orlické hory - Česká Čermná
Koupání: 1.50 km
Maximální počet osob: 5
Parkování: Otevřené Na pozemku
Naše hodnocení:
Počet ložnic: 3
Obchod: 1.50 km
Restaurace: 4 km
Cena od: 9 100 Kč za týden

Velice pěkně zařízená chata s dechberoucím výhledem z terasy leží na klidném místě na okraji lesa. Vhodné ubytování jak pro rodinu s dětmi preferující pobyt v krásné přírodě, tak pro …

Detail ubytování

Doplňující obsah

Kultura a památky

 • Památky v okolí

  Peklo – Jednou z příjemných procházek je návštěva osady Peklo. Osada Peklo je vzdálená 5 km z České Čermné po zelené turistické trase případně po cyklostezce č. 4306. Osada se nachází uprostřed pekelského údolí na soutoku řeky Metuje a Olešenky. Zde můžete navštívit roubenou hospůdku oděnou do čertovského kabátku a vyfotit se s vodníkem. Dál se můžete vydat do směrů Nového Města nad Metují a nebo Náchoda.

  Březová – polská vesnice, kterou potkáte na cestě do Polska směrem do Kudowy Zdróje. K vidění je zde starý kostel po levé straně cesty z České Čermné.

  Hrad Frimburg – zřízenina hradu, která se nachází na Novém Hrádku. Přibližně 7 km z České Čermné.

  Válečné opevnění – Pevnost Dobrošov, Kahan III, Březinka – tyto pevnosti jsou z dob druhé světové války. Z České Čermné je to 3 km směrem na Náchod.

  Jirásova chata – nově rekonstruovaná turistická chata, kterou najdete v sousední obci Dobrošov. Mužete navštívit restauraci a vyhlídku ze, které je vidět do širého okolí.

Chaty a chalupy pronajímáme již od roku 1990