Ubytování - Bohuňovice

Obec Bohuňovice se nachází v okrese Svitavy, kraj Pardubický. Obec se nachází 6 km od Litomyšle. Její okolí nabízí mnoho možností na výlety.

Ubytovat se zde můžete v dobře zařízené typické venkovské chalupě s bazénem a prostornou terasou. Chalupa je situovaná v menší obci 6 km od Litomyšle. Chalupa je vybavena vším, co potřebujete k odpočinku během Vaší dovolené – k dispozici je posezení pod pergolou, udírna, gril, slunečník, zahradní houpačka a koš na basketbal.

Nalezeno 1 objektů.

Zobrazit na mapě


Upozornění: ikonky neukazují přímo na polohu objektů, ale na příslušnou obec.

Chalupa - Bohuňovice

(kód objektu: 2107)

Lokalita: Orlické hory - Bohuňovice
Koupání: 6 km
Bazén:
Maximální počet osob: 6
Parkování: Uzavřené Na pozemku
Naše hodnocení:
Počet ložnic: 2
Obchod: 3 km
Restaurace: 3 km
Cena od: 10 080 Kč za týden

Dobře zařízená typická venkovská chalupa s bazénem, prostornou terasou a pozemkem situovaná v menší obci 6 km od Litomyšle. Chalupa je vybavena vším, co potřebujete k odpočinku během Vaší dovolené – …

Detail ubytování

Doplňující obsah

Kultura a památky

  • Litomyšl – renesanční zámek, který je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, muzeum antického sochařství a architektury, rodný byt Bedřicha Smetany.
  • Vysoké Mýto – chrám sv. Vavřince (gotická trojlodní stavba s dlouhým presbytářem a dvěma věžemi ze 14. století), kostel Nejsvětější Trojice, socha sv. Jana Nepomuckého

Přírodní atraktivity

V blízkosti Bohuňovic se nacházejí rybníky jako např. Netřebský, Švábský.

Toulovcovy Maštale – přírodní oblast pískovcových skal a borových lesů. Rozkládají se asi 13 km jihozápadně od města Litomyšle, mezi obcemi Proseč, Budislav a Novými Hrady. Oblast leží na rozhraní České tabule a Českomoravské vrchoviny.

Chaty a chalupy pronajímáme již od roku 1990