Ubytování - Bezkov

Tato malá obec se nachází cca 10 km od Znojma. Tudíž ideální pro výlety do národního parku Podyjí. Rozkládá se jednak v údolí kolem Gránického potoka a na kopci zvaném Háty.

Nalezeno 1 objektů.

Zobrazit na mapě


Upozornění: ikonky neukazují přímo na polohu objektů, ale na příslušnou obec.

Chalupa - Bezkov

(kód objektu: 2423)

Lokalita: Jižní Morava - Bezkov
Koupání: 10 km
Maximální počet osob: 5
Parkování: Otevřené Na pozemku
Naše hodnocení:
Počet ložnic: 1
Obchod: 150 m
Cena od: 7 630 Kč za týden

Účelně zařízená vesnická chalupa s malým uzavřeným dvorkem situovaná na okraji obce v nejhezčím koutu jižní Moravy, nedaleko hranic s Rakouskem. Během horkých letních dnů doporučujeme navštívit Vranovskou přehradu (10 …

Detail ubytování

Poslední prohlížené objekty


Doplňující obsah

Kultura a památky

 • Místní památky

  Kaple panny Marie

  Památná kaplička – Nedaleko lípy stojí malá kaplička.

 • Památky v okolí

  Kaple sv. Kateřiny – rotunda, s nejstaršími dochovanými románskými nástěnnými malbami z roku 1134 s přemys­lovskou tématikou.

  Kostel sv. Jana Nepomuckého – Kostel se začal v roce 2004 opravovat. Je zařazen mezi památky I. řádu. Po skončení oprav jej chce využívat Moravská galerie Brno k pořádání výstav.

  Zámek Kravsko – obec Kravsko se nachází 10 km severozápadně od Znojma. Zámek slouží jako hotel a přístupný je pouze pro hotelové hosty a návštěvníky restaurace. Zámecký park je veřejnosti přístupný.

  Šenkenberk – Hrad Šenkenberk, který stával na skalnatém návrší nad rybníkem mezi Olbramkostelem a Vracovicemi, dnes leží v sutinách. Zachovaly se z něho jen zbytky zdí a hradebních příkopů.

  Vranov nad Dyjí – zámek – Hrad Vranov, připomínaný poprvé v r. 1100, náležel pů vodně znojemským knížatům a byl součástí systému opevnění chránícího Moravu proti Rakousům.

  Znojmo – místo bývalého hradiště, hradu a dnešního zámku s románskou rotundou sv. Kateřiny leží nad řekou Dyjí ve Znojmě. Toto město rozhodně stojí za prohlídku – navštívit můžete rozlehlé historické podzemí, či například dvě středověké.

Přírodní atraktivity

Znojemské podzemí – průvodce vás s humorem provede asi kilometrem chodeb a seznámí s historiií podzemí, způsobem jeho budování a neopomene ani zmínit zdejší pověsti a strašidla. Neodmyslitelnou součástí prohlídky je i menší ochutnávka výborných vín společnosti Znovín.

Aktivní dovolená

Ubytovat se můžete v účelně zařízené vesnické chalupě s malým uzavřeným dvorkem. Chalupa je situovaná na okraji obce v nejhezčím koutu jižní Moravy, nedaleko hranic s Rakouskem. Během horkých letních dnů doporučujeme navštívit Vranovskou přehradu (10 km), v případě horšího počasí pak např. Znojmo s největším labyrintem chodeb v podzemí ve střední Evropě.

Chaty a chalupy pronajímáme již od roku 1990